پا جای پا - تیرهای آخر
لینک های وب

تیرهای آخر

 

فردا یکی از روزهای سرنوشت ساز در تاریخ تابناک انقلاب اسلامی ایران است. یکی از روزهایی که بار دیگر چشمان دنیا به ایران اسلامی دوخته خواهد شد. روزی که انقلاب اسلامی جوان ، فرزندان شگفتی آفرین خود را بار دیگر به میدان می طلبد تا ورق دیگری بر صفحات افتخار آمیز آن بیفزایند. فردا روز حضور ملّت غیور و ولایتمدار ایران اسلامی در صحنه است. صحنه انتخابات . صحنه ای که در همه دنیا، برگزاری پرشور آن مظهر زنده بودن یك ملت و عزم و اراده راسخ آنان است . ملّتی که امام راحل (ره) ، معمار کبیر انقلاب ، در وصیّت نامه الهی و سیاسی خود آنان را اینگونه ستوده است: « من با جرأت مدّعى هستم كه ملت ایران و توده میلیونى آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول اللّه صلى اللّه علیه و آله و كوفه و عراق در عهد امیرالمومنین و حسین بن على صلوات اللّه و سلامه علیهما مى باشند. آ ن حجاز كه در عهد رسول اللّه صلى اللّه علیه و آله مسلمانان نیز اطاعت از ایشان نمى كردند و با بهانه هایى به جبهه نمى رفتند كه خداوند تعالى در سوره توبه با آیاتى آنها را توبیخ فرموده و وعده عذاب داده است . »

ملّت شهید پرور و انقلابی جمهوری اسلامی ایران  از اول انقلاب در انتخاباتهای زیادی بیش از سی انتخابات - شرکت کرده اند و در سال 88 با مشارکت بالای 80درصدی خود ، مردمسالاری دینی را به رخ دموکراسی بازان دنیا کشیده اند. انتخابات مجلس نهم از حسّاسیت بالاتری نسبت به انتخابات گذشته برخوردار است. مقام معظم رهبری- حفظه الله تعالی- دیروز در دیدار اقشار مختلف جامعه و خانواده معظم شهدا با ایشان حرفهای مهم و کلیدی در این باره فرمودند از جمله اینکه :« حساسیّت این دوره از انتخابات به این علت است كه جبهه استكبار همه تیرهای خود را بر ضد ملت ایران، خرج كرده و به تیرهای آخر رسیده است، بنابراین مردم باید بایستند و عزم و اراده خود را به رخ دشمن بكشند تا جبهه استكبار بداند كه در مقابل این ملت نمی‌تواند مقاومت كند.» و در توصیف مردم ایران اسلامی فرمودند:« عجیب است كه بعد از گذشت بیش از 30 سال و حتی افزایش فشارهای سیاسی، اقتصادی، تبلیغاتی و امنیتی، ملت ایران، شاداب‌تر، زنده‌تر، با استقامت‌تر و مصمم‌تر از هر زمان دیگری است.» و ایشان در مورد حضور در انتخابات فرمودند:« آنچه كه من عرض مى ‏كنم، در درجه‏ ى اول حضور مردمى است. در درجه ‏ى بعد كه البته حائز اهمیت بسیارى است این هم، پیدا كردن نماینده‏ ى اصلح است.» «  هرچه حضور مردم بیشتر باشد، مجلسی تواناتر و شجاع‌تر و با پشتوانه محكم تشكیل خواهد شد و چنین مجلسی خواهد توانست  صدای آحاد مردم را با قدرت به گوش دنیا برساند.»

رای مقدّس

شرکت در انتخابات یک عبادت و عمل صالح است. سند این حرف من آیه 120 سوره مبارکه توبه است که :« ...وَ لا یَطَؤُنَ مَوْطِئاً یَغیظُ الْكُفَّارَ وَ لا یَنالُونَ مِنْ عَدُوٍّ نَیْلاً إِلاَّ كُتِبَ لَهُمْ بِهِ عَمَلٌ صالِح‏000 »: « و هیچ گامى كه موجب خشم كافران مى‏شود برنمى‏دارند، و ضربه‏اى از دشمن نمى‏خورند، مگر اینكه به خاطر آن، عمل صالحى براى آنها نوشته مى‏شود» مفاد آیه همان کلام و ملاک نورانی امام خمینی-رحمة الله علیه-است که فرمود هر وقت دشمن از کار شما عصبانی شد ؛ بدانید که راه را درست انتخاب کرده اید و اگر از عملکرد شما خوشحال شد بدانید به خودی گل زده اید و مسیرتان انحرافی است.دشمنان قسم خورده نظام اسلامی در شبکه های فاسد خود با دهانهای از حقد و کینه گشوده شده خود مرتب از ملّت ایران عاجزانه می خواهند که روز جمعه اصلا از خانه بیرون نیایند و ان شاء الله ملّت با شرکت باشکوه تر از قبل در انتخابات به تعبیر حضرت آقا سیلی سخت تری به چهره آنان و ایادی مستکبرشان خواهند زد .ان شاء الله.

وعده ما و شما پای صندوقهای رای با وضو و اوّل وقت

 
طبقه بندی: مردم سالاری دینی، 
برچسب ها: رای مقدّس، نماینده اصلح،  

تاریخ : پنجشنبه 11 اسفند 1390 | 03:56 ب.ظ | نویسنده : میثم صفری | نظرات


  • paper | ایکس باکس | خرید بک لینک فالو
  • خرید آگهی رپرتاژ | ایران بلاگ
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic